Kate Coffee&Cake – cukiernia wegańska bezglutenowa Gdynia – Gdańsk

Nasza Załoga

Agata

Główny trzon 'kejtowej’ pracowni, w której powstają te wszystkie nieziemskie wypieki. Umysł ścisły Agaty (ta dziewczyna ma dyplom Magistra Inżyniera Biotechnologii Politechniki Gdańskiej!) czuwa nad recepturami oraz prawidłowością procesów, jakie zachodzą w ciastach i w pracy z ciastami. Fanka glutenu i właścicielka podniebienia, które wyczuje każde niedociągnięcie w wypieku, dlatego właśnie nasze drożdżóweczki, ciastka, ciasta i torty klasyczne są tak doskonałe.

Maja

Jeśli oprócz pysznej kawy, chcecie prześliczny wzorek na swoim Latte lub Capuccino to wypatrujcie Mai :).
To nasz Pracuś z charakterkiem.
Fanka kejtowych cynamonek 😉 

IMG-20240304-WA0050
Artsemi

Ulubieniec wszystkich naszych kobiet z kejtowej załogi :). Student czwartego roku architektury. Swoim niecodziennym poczuciem humoru zaraża nas wszystkich. Zaserwuje pyszną kawę i upewni się, czy niczego nie brakuje naszym gościom.

Ewa

Nieocenione wsparcie kejtowej pracowni. Szczególnie odnajduje się w wypiekach alternatywnych (naturalnie bezglutenowych, bez cukru, wegańskich) a jako mama trójki dzieci zasad zdrowego odżywiania pilnuje zarówno w domu jak i w ciastowych recepturach. Oaza spokoju.

Kasia

Nasza szefowa, matka KATE❤. To miejsce powstało z jej wielkiej miłości i pasji do tworzenia wypieków. Powiedzieć, że Kate to jej oczko w głowie, to nic nie powiedzieć. Perfekcjonistka w każdym calu. Każdy wypiek jest dopracowany i stworzony z najwyższej jakości, ekologicznych produktów. Naszych gości traktuję jak członków rodziny, dbając o to, aby czuli się jak u siebie w domu.
Pracownikom stwarza komfortowe warunki zatrudnienia, co nie jest takie oczywiste w tej branży. Prywatnie mama Adasia – przyszłej gwiazdy światowego tenisa oraz żona Pawła, który jest dla niej wielkim wsparciem, aby mogła łączyć świat pasji z domowym ogniskiem.

Michał

Człowiek od zadań specjalnych i nasz manager. Jak trzeba nazbierać malin lub ukopać korzeń imbiru – rzuci wszystko i to zrobi. Znajdzie idealną choinkę, zorganizuje spotkanie integracyjne a dodatkowo dopnie na ostatni guzik Wasze zamówienia – zarówno te mniejsze jak i te „z pompą”, na Wasze śluby, przyjęcia, spotkania firmowe i wszystkie inne okoliczności, które wymagają specjalnej, słodkiej oprawy. Prywatnie często możecie go spotkać na plaży w okolicy Jelitkowa z Fergusiem – przepięknym i żywiołowym husky, który dba o to, żeby Michał był zawsze w dobrej formie 😊 Nałogowy pożeracz kejtowych Tłikso-Snikersów.

Nicole

Jej wewnętrzne ciepło i gościnność od progu ujmą każdego gościa kawiarni. Za barem profesjonalna i w pełni zaangażowana. Jeśli szukacie idealnego, słodko-kwaśnego ciasta z egzotycznym twistem, to właśnie ona jest specjalistką w ciastach z nutami cytryn, limonek, pomarańczy, kokosowym twistem i białą czekoladą i w tej kwestii możecie polegać na jej kubkach smakowych jak na Zawiszy. Dodatkowo – uwielbia kolor różowy, więc KATE pasuje do Nicoli a Nicole do KATE 😉.

Nina

Weekendowo-popołudniowa członkini naszego zespołu, przyszła Pani Prawnik. Jak ryba w wodzie czuje się przy ekspresie i jest ciągle głodna nowej, kawowej wiedzy. Dba o idealny porządek na sali oraz o stronę wizualną tablicy z kejtową ofertą sezonową.

Olek

Idealnie dobierze ciasto pod Wasze preferencje smakowe a kawa spod jego ręki wychodzi perfekcyjna. Dba również o stronę wizualną naszych social mediów i jest autorem fotografii, które zdobią firmowy Facebook, Instagram, stronę www i foldery. Esteta oraz miłośnik czystości i porządku.

Paulina

Z pozoru nieśmiała i cicha, ale w jej wnętrzu drzemie ogień :). Jej największy przyjaciel to ekspress do kawy – przy nim najczęściej ją zobaczycie. Ma słabość do kejtowych słodkości :))

Scroll to Top